Dear Abandonia visitors: Help us keep Abandonia free with a small donation. Abandonia is like an old gaming arcade with only original games. Abandonia helps you have fun four hours and years. If Abandonia is useful to you, please help us forget fundraising and get back to Abandonia.


When Abandonia was founded it was to collect and present all old games where the copyright protection had been abandoned, hence the term ’abandonware’ and the site name Abandonia.com. We are still keeping the site open and free and will appreciate your support to help it stay that way.

‐ Thank you from the Abandonia Team

We are trying to make it easy for people in every country to donate. Please let us know how we could make it easier for you.

Please give whatever you can to help us.

Amount: Currancy:

or
select language!
English
password:
not a member yet? register here! forgot your password? reset here!

Download BloodNet

BloodNet
 
Producer:
Publisher:
Year:
Keywords:
Size:
5432 kb
Compability:

 

Buy it
Bu, Altın Çağ’da, Microprose tarafından yapılmış bir macera oyunu. 1994’de çıktığında bilgisayar için ilk cyberpunk oyunlarından biriydi, bundan evvel bir tek Nuromancer vardı.

Oyunun kendisi macera ve RPG karışımı, ve Sierra’nın Quest for Glory serisi gibi RPG kısmı önemli bir rol oynuyor. BloodNet ana karakter Ransom Stark’ın yaratılmasıyla başlıyor. Karakter yaratma aşaması oyunun oldukça değişken olan konusunu büyük ölçüde etkiliyor. Ne yazık ki, oyundaki saat epeyce önemli olduğundan bu değişkenliği aynı zamanda en büyük kusurlarından biri. Bu demek oluyor ki, sırf zamanında belirli bir yerde değilsiniz diye bir şey kaçırırsanız, temelli kaçırmış oluyorsunuz, bu yüzden sık sık oyununuzu kaydedin.

Hikaye 2094’un New York’undaki ana karakterimizin etrafında dönüyor. Bir vampir tarafından ısırılmıştır ve yakın zamanda bununla ilgili bir şey yapmazsa onlardan biri olacaktır. Sadece kafasındaki bir çip süreci birkaç günlüğüne yavaşlatmaktadır.

Grafikleri zamanı için oldukça iyi, arkaplan görevini yapıyor ve karakterler iyi çizilmiş. Grafikler gibi, müzik de karanlık ve oyunun atmosferine iyi uyuyor. Arayüz zamanının diğer oyunlarından oldukça farklı ama mantıklı ve kullanması kolay.

Cyberpunk oyunlarının hayranıysanız, kolay sinirlenmiyorsanız, ve bir sürü boş zamanınız varsa (oyun çok geniş ve hissini yakalarsanız sürekli oynayacaksınız), sizin en sevdiğiniz oyunlardan biri olacaktır. Eğer yukarıdaki niteliklerden herhangi biriyle uyuşmuyorsanız yine de deneyin, çünkü bu bildiğiniz ortalama macera oyunlarından biri değil.


advertisment

Reviewed by: Razor2 / Screenshots by: Razor2 / Uploaded by: Tom Henrik / Translated by: dancingdecember / share on facebook
 

User Reviews

If you like this game, you will also like

 
genre:
Adventure
theme:
Horror,
perspective:
 
genre:
Adventure
theme:
Horror,
perspective:
3rd Person,
 
genre:
Action
theme:
Cyberpunk, Futuristic,
perspective:
 
genre:
Adventure
theme:
Crime, Futuristic,
perspective:
 
genre:
Adventure
theme:
Cyberpunk, Sci-Fi,
perspective:
 
genre:
Adventure
theme:
Fantasy, Medieval,
perspective:
 
genre:
Action
theme:
Arcade, Fantasy,
perspective:
Ninja Casino Games


Your Ad Here